Güncel Türkiye

Sektöre yön verenler ; Mediha Karaaslan

Mediha Karaaslan ile ,Madencilik alanında  söyleştik

Niğde doğumlu olan Mediha Karaaslan ,Niğde de öğrenimini İnşaat alanında tamamlayıp ,memleketine olan öz güveni ve saygınlığını korumak adına NİĞTAŞ A.Ş. de görev yapmaya başladı . NİĞTAŞ.A.Ş Türkiye’ nin Kalsit ana rezervlerinin üzerinde bulunduğu bir coğrafya da kalsiyum karbonat üretimi yapan büyük ve kapsamlı bir yatırım . Kırıkkale ‘de MİKROKAL adı altında ikinci bir işletmeleri ile  Madencilik Sektöründe Türkiye ‘nin gündeminde.

Mediha Karaaslan; Kırıkkale MİKROKAL tesislerinde  8 yıldır burada.çalışmaktadır

  Mediha Karaaslan’ ı tanıtırmısınız: dediğimde

Her işte olduğu gibi bu işte de en önemli iki nokta şudur. Çok çalışmak ve sabır. İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece hassas ve titizim.İş hayatımda bana verilen sorumluluk ve pozisyonun gerektirdiği istekle üzerime almak istediğim,iş kariyerime özen gösteririm. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının farkındayım ve azimle çalışmalarımı sürdürüyorum. İşimi gerçekten çok seviyorum. Yaptığım iş tanımlamasında ,çalışan arkadaşlarım gerçekten insan gücünün zorluklarının gerekliliğinin hepsini ,alın teri ile yapan kişiler,mesai saatleri onlar için zor bir süreç. Biz onların lojistik, üretim, ikmal ve Pazar noktalarında bir idareci ve destek unsuruyuz.

Firmam adına yapılan her doğru ve kalıcı işin arkasındayım ve arkasında oldum. Firmamın Türkiye pazarında’ki Pazar payı ,rezerv ve üretimleri her geçen gün katlayarak devam ediyor.Ülkemiz ekonomisine getirileri,istihdama yönelik veriler bunu da açıkça ortaya koymaktadır.

Karaaslan ; bence ürettiğimiz malzeme,Ülkemiz için önemli bir maden ve rezerv, bunların sağlık ,endüstri ve cam sanayinde kullandırılması,bizlere kıvanç kaynağı oluyor. Sağlıkta Hammade olup,insanların iyileşmesi.endüstri sektöründe ham madde olarak kullanılıp ,üretime katkı sağlaması , her türlü alanda , insanların emeklerinin,beklentilerinin konuşan lisanları oluyor. Ve bununla da kıvanç duyuyoruz.

Bizler Ülkemiz Coğrafyasında bölge ,kent yerleşim merkezi ayrımı yapmadan ,hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu böyle olmuş ,böyle olmaya da devam edecektir. Kariyerimde; şuna inanarak yoluma devam ediyorum. Firmamız adına ; teknoloji istihdam ve üretim anlamında Dünya pazarında yer almak için hedef belirledik ve bunu başaracağız.
Saygı ve selamlarımı sunuyorum dedi.

Bizler ; Mediha Karaaslan yaptığımız söyleşi için teşekkür ediyor. Başarılarının devamlılığını diliyoruz.

Saygılarımızla

Levent Kandemir

Avatar

türk patron

GENÇ GAZETECİLER | TÜRKİYE

Millet eğilmez Türkiye yenilmez

Setmarine yachts

Takvim

Ekim 2017
P S Ç P C C P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
seers cmp badge