Güncel Türkiye

Anadolu’ da yeni soluk, yeni çehre ; KALEPET

Faruk ILICAN

Türkiye’de enerji sektörünün en önemli ünitesi konumunda bulunan Akaryakıt ve LPG sektörünün büyüklüğü,2016 yılında geçen yıl yüzde 10 büyüdü. 2017 yılında ise sektörün yüzde 4-5 oranında büyümesi bekleniyor. Türkiye akaryakıt sektörü, en yoğun rekabetin olduğu iş kollarının başında geliyor.

İşte KALEPET  Ankara merkezli,büyümeye odaklanan şirketlerden birisi , KALEGAZ AŞ nin Yönetim kurulu Başkanı Sayın Faruk ILICAN ;Lpg sektöründe Pazar paylarının geçen yıl ciddi anlamda artış gösterdiği sektörde, Akaryakıt Dağıtım Şirketi KALEPET  ile 2017 yılı sonunda kendi istasyon işletmeleri ile beraber 30 a yakın bayilik hedeflerine ulaşmak istediklerini ayrıca ,birkaç yıl içerisinde olgun ve yetkin network’ üne ulaştığımızda çok daha farklı yerde olacaklarını ifade etmiştir.

Faruk ILICAN ile yapılan görüşmede ;

2016 yılında yaşanan yurt içi ve yurt dışındaki olumsuz gelişmelerin etkilerini halen hissettiğimizi ve bir süre daha özellikle ekonomik alanlarda sabit düzeyde büyüme beklenebileceğini biliyorum . Bu tüm sektörler için kaçınılmaz bir durum .Ülkemizin enerji sektöründeki istikrarı yeniden yakalayabilmek için, ülke ekonomisine; enerji sektörün de bulunan tüm paydaşlarımın , özellikle akaryakıt ve lpg alanlarında geçmiş senelerde yakaladığımız hızlı gelişim sürecini yeniden başlatacak hamleler içinde bulunmaya öncelik vermesi gerekliliğini ifade ediyorum. Biz bunun için; hem kendi hinterlandımız hem de Ülkemizin her coğrafyasında istikrar, yeni vizyonumuz ve göreceli Kurumsalımız ile KALEPET i kurduk. Bu sizler ile büyüyecek ve çoğalacak. Şimdiden hem bölgemize hem de Ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum .dedi.

Bizler ;KALEPET  ailesine ,büyüme, istihdam ve yeni vizyonlarının başarıdan başarıya koşarak Ülkemiz ekonomisine ivme kazandırması adına

İyi ki Varsın KALEPET  İyi ki varsın Faruk Ilıcan diyoruz.

   Saygılarımla
Levent Kandemir

GENÇ GAZETECİLER | TÜRKİYE

Millet eğilmez Türkiye yenilmez

Setmarine yachts

Takvim

Eylül 2017
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
seers cmp badge