Türkiye

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hindistan Cumhurbaşkanlığı Sarayında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmî ziyaret için bulunduğu Hindistan’da, Cumhurbaşkanı Pranab Mukherjee ve Başbakan Narendra Modi tarafından resmî törenle karşılandı.

21 pare top atışı ve atlı tören birliği eşliğinde Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hindistan Cumhurbaşkanı Mukherjee ve Başbakan Modi ile tokalaşarak basın mensuplarına görüntü verdi.

Türk ve Hindistan millî marşlarının çalınmasının ardından tören kıtasını denetleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, iki ülke heyetlerinin takdiminden sonra Cumhurbaşkanı Mukherjee ve Başbakan Modi tarafından Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndan uğurlandı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, MAHATMA GANDHİ ANITINA ÇELENK KOYDU

Daha sonra Mahatma Gandhi Anıtı’na geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada düzenlenen törende Hindistan Bağımsızlık Hareketi’nin siyasi ve ruhani lideri Gandhi’nin anıtına çelenk koydu ve anıt defterini imzaladı.

Karşılama töreni ve anıt ziyaretinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve diğer ilgililer de hazır bulundu.

Avatar

türk patron

GENÇ GAZETECİLER | TÜRKİYE

Millet eğilmez Türkiye yenilmez

Setmarine yachts

Takvim

Mayıs 2017
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
seers cmp badge