Türkiye

Başbakan Yıldırım, KKTC Başbakanı Özgürgün tarafından karşılandı

Başbakan Binali Yıldırım, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) başkenti Lefkoşa’da, KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün tarafından karşılandı.

Başbakan Yıldırım’ı, Ercan Havalimanı’nda, KKTC Başbakanı Özgürgün karşıladı.

Özgürgün’ün, Yıldırım’ı, uçağın ön kapısına yanaştırılan merdivenden inişinde karşılamasının ardından iki mevkidaş, heyetlerini birbirlerine tanıttı.

Yıldırım’ın beraberinde eşi Semiha Yıldırım, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun da KKTC’ye geldi.

Karşılamada, KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün’ün annesi Tangör Özgürgün, Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, KKTC Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı Korgeneral Ömer Paç, Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Yılmaz Yıldırım, Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, KKTC Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa Lakadamyalı ile milletvekilleri de hazır bulundu.

Avatar

türk patron

GENÇ GAZETECİLER | TÜRKİYE

Millet eğilmez Türkiye yenilmez

Setmarine yachts

Takvim

Mart 2017
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
seers cmp badge